loader

Політика конфіденційності

Договір про користування сайтом (далі - Договір) регулює умови використання сайту IVORY films (ivoryfilms.tv) в Інтернеті (далі – сайт).

Предметом договору є всі матеріали, ресурси і сервіси, розміщені на сайті. Для реєстрації на сайті користувач повинен вказати повну і правдиву інформацію про себе в реєстраційній формі і оновлювати її в разі змін.

Відповідальність за безпеку вказаної електронної адреси, імені і прізвища, а також всіх дій на сайті від його імені несе користувач. Користувач і Адміністрація не розголошують пароль користувача. Адміністрація має право використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень.

Також Адміністрація має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на її думку, вони стосуються відповідної тематики. Адміністрація також має право видаляти повідомлення і коментарі користувачів, якщо вони протирічять умовам Договору і нормам чинного законодавства України, використовувати надані користувачем об'єкти авторського права на сайті, у тому числі твори, статті, фотографії, відео, графіку і так далі

Адміністрація має право заблокувати обліковий запис користувача, в разі порушень умов Договору, видалити будь-який контент без пояснення причин, в разі порушень чинного законодавства України, умов Договору, а також інших правил користування сайтом. Адміністрація має право у будь-який час закрити будь-який ресурс або сервіс у тому числі без попереднього повідомлення користувачів. Адміністрація при цьому не несе відповідальності за припинення доступу до ресурсів на сайті.

Користувач має право використовувати вказану електронну адресу, ім'я, прізвище і пароль по завершенню процесу реєстрації, створювати текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу опублікованої інформації. Користувач також має право використовувати розміщену на сайті інформацію, у тому числі матеріали, в яких містяться відсилання на інші джерела, відповідно до Умов використання матеріалів.

В разі виявлення фактів несанкціонованого використання ресурсів сайту, користувач повинен повідомити про це Адміністрації. Користувач надає Адміністрації дозвіл на обробку наданої ним інформації, що передбачає використання такої інформації, у тому числі і в цілях маркетингових досліджень.

Приймаючи умови даного договору, користувач погоджується передати Адміністрації виняткові права інтелектуальної власності на об'єкти права інтелектуальної власності, які розміщуються ним на сайті.

Заборона на розміщення певної інформації
На сайті заборонено розміщувати і поширювати заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики про порушення територіальної цілісності України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель і споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розпалювання військового конфлікту або інший матеріал розміщення якого, може містити склад злочину.

Також забороняється розміщувати матеріали, які ображають моральність, честь і гідність, права та інтереси третіх осіб, що охороняються законом, а також нецензурні вирази і матеріали, вислови порнографічного, еротичного або сексуального характеру.

Заборонені до розміщення також матеріали рекламного і комерційного характеру, розміщення яких не погоджене з Адміністрацією.

Заборонено розміщувати на сайті матеріали, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі і інші засоби для несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті. Заборонено розміщувати персональні дані третіх осіб, інформацію комерційного характеру, яка стосується особи користувача.

Відповідальність користувача

Приймаючи умови Договору, користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає і розміщує на сайті.

Користувач несе відповідальність за будь-який збиток, заподіяний комп'ютеру користувача і його даним. Адміністрація не несе відповідальності, у тому числі і за відповідність сайту цілям користувача. Адміністрація також не здійснює обов'язкової перевірки матеріалів, розміщених на сайті, висловів і коментарів користувачів.

В разі пред'явлення Адміністрації претензій з боку третіх осіб у зв'язку з інформацією, що розміщується користувачем на сайті, користувач зобов'язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати і вирішувати всі спори з особами, які подали претензії, а також відшкодувати збитків, завдані Адміністрації, в повному об'ємі.

Адміністрація прагне забезпечувати безперебійну роботу сайту, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату контента користувача, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контента.

Користувачі мають право поскаржитися на коментарі інших користувачів. За наявності декількох скарг, коментар буде прихований. Якщо користувач не згоден з вирішенням модератора, він може написати скаргу в службу підтримки сайту.

Як ми захищаємо персональні дані
Ми підтримуємо належні технічні та організаційні засоби безпеки, розроблені для захисту персональних даних, які ви надаєте, від випадкового, незаконного або несанкціонованого знищення, втрати, зміни, доступу, розголошення або використання.

Як довго ми утримуємо персональні дані
Ми зберігаємо персональні дані так довго, як це необхідно для виконання функцій, для яких ми збираємо ці дані, за винятком, якщо іншого вимагає законодавство.

Посилання на інші сайти
Сайт може містити посилання на інші сайти, створені третіми сторонами, політика щодо захисту персональних даних та інформації яких відрізняється від нашої. Ми не несемо відповідальності та не маємо фінансових зобов'язань за інформацію або політику щодо захисту конфіденційності, яка застосовується такими третіми сторонами. Ми рекомендуємо вам прочитати положення про конфіденційність всіх сайтів третіх сторін, перш ніж використовувати такі сайти або надавати свої персональні дані чи будь-яку іншу інформацію на такі сайти або через них.

Оновлення до Положення про конфіденційність для відвідувачів сайту
Версія Договору, що діє, доступна за адресою Адміністрація може змінювати умови Договору без попереднього повідомлення користувачів. Нова редакція Договору, якщо інше не передбачено, набирає чинності з моменту розміщення. Користувач повинен ознайомитися з новою редакцією Договору самостійно. Ми рекомендуємо вам регулярно переглядати Положення про конфіденційність для відвідувачів сайту.
Договір набирає чинності з моменту згоди користувача з його умовами при натисненні кнопки "Прийняти умови договору". Для користувача, який не згоден з політикою конфіденційності, використання сайту обмежене. Додаткові умови використання ресурсів і сервісів можуть бути встановлені і описані додатково. Користувач, який погодився з умовами Договору отримує можливість за допомогою сайту користуватися його послугами (інформаційними, комунікаційними і .т.д.).

Ваші права

Ваші права згідно з чинним законодавством передбачають доступ до персональних даних, які ми опрацьовуємо щодо вас, право виправити, стерти або заблокувати такі персональні дані, а також право заборонити певні дії стосовно опрацювання цих даних. Для реалізації таких прав вам слід направити письмовий запит, використовуючи наші контактні дані, вказані нижче.

Як зв’язатися з нами

Якщо у вас є будь-які коментарі або запитання щодо Договору про конфіденційність для відвідувачів сайту, якщо ви бажаєте оновити інформацію, яку ми отримали від вас, або реалізувати свої права, ви можете зв’язатися з нами за електронною адресою: ivoryfilmstv@gmail.com.