loader
 

IVORY films оголошує про старт всеукраїнського флешмобу!

Компанія IVORY films, яка займається створенням соціального ток-шоу «Говорить Україна» (виходить по буднях на телеканалі «Україна»), оголошує про старт всеукраїнського флешмобу. Мета - допомогти героїні програми - 15-річній Іванці, якій потрібна серйозна і дорога операція.
Іванка Змійовська з села Верхнє Гусне (Львівської області) в свої 15 років вже знає, що таке дорослі випробування. Лікарі діагностували у дівчинки сколіоз четвертої стадії, викривлення хребта становить майже 90 градусів, виріс горб. Через проблеми з хребтом у Іванки зміщені внутрішні органи: серце знаходиться на місці шлунка, деформовані легені, перекручена нирка. Дівчинка постійно відчуває сильний біль: їй важко ходити, сидіти, спати, серйозно затруднено дихання.
У Іванки є шанс на те, щоб повернутися до повноцінного життя без болю, але для цього потрібна дорога операція. Вартість - 260 тисяч гривень, це ціна витратних матеріалів та спеціальних імплантатів, які вживляються у хребет і сприяють його вирівнюванню.
«Ця історія зачепила нас тим, що на програму звернулося в буквальному сенсі слова - ціле село: спочатку дзвонили подружки Іванки, потім директор школи, батьки, однокласники, голова села, і всі просили допомогти. Ми були вражені тим, що начебто сторонні люди настільки переживають за біль людини. І дуже зворушило те, що, максимальну допомогу дівчинці надає... сусідка: возить по лікарнях, оформила інвалідність, намагається зібрати гроші на операцію. При тому, що у цієї жінки - троє дітей, серед яких дочка - теж з інвалідністю», - розповідає шеф-редактор програми Вікторія Гур`ян.
Команда IVORY films вирішила допомогти Іванці, вирішивши організувати всеукраїнський флешмоб. Суть дуже проста: випускникам цього року ми запропонували відмовитися від якоїсь покупки або відзначити закінчення навчання більш скромно. А зекономлені гроші - направити на допомогу Іванці.
«Це може бути якась дрібниця: діти говорили так - ми купимо собі вбрання дешевше, або заощадимо на шоколадці, щоб допомогти Іванці. Крім цього, діти записують відео-звернення - і, повірте, це дуже підтримує Іванку», - каже Вікторія Гур`ян.
IVORY films запрошує всіх приєднатися до флешмобу: будь-яка допомога буде сильною підтримкою для 15-річної Іванки, яка дуже хоче жити без болю.
Реквізити, куди можна направити кошти для допомоги Іванці: 5168 7573 2203 1024 (Приват Банк), отримувач - Марія Василівна Змійовська
Ми у Facebook: https://www.facebook.com/IVORYfilmsTV