preload

"Говорить Україна": забута родичка з Словаччини

Життя ніколи не балувало 25-річну Оксану Наконечний.  Коли їй було 15 років, вона втратила найріднішої і близької людини - маму.  І хоча у її матері було дуже багато родичів, ніхто не захотів взяти дівчинку до себе, в 15 років вона жила в родині своєї однокласниці.  Через рік батько відвіз її до Словаччини і залишив зі своєю давньою знайомою Ларисою в місті Мудра, а сам поїхав в інше місто на роботу.
«Коли мені виповнилося 17 років Лариса забрала всі мої документи і змусила займатися проституцією, - розповідає Оксана.  - Вона мене била, якщо я відмовлялася працювати, забороняла спілкуватися з батьком і не дай Бог, якби вона дізналася, що я йому розповіла правду.  У цьому пеклі я прожила чотири роки ».  З сексуального рабства допоміг їй звільнитися українець Юрій, саме він викликав поліцію в будинок Лариси.  «Коли батько дізнався, як знущалася його подруга наді мною, розлютився і сказав, що спалить їй будинок, - згадує Оксана, - але так нічого і не зробив».
Здавалося б, після цього в житті дівчини почалася біла смуга, вона відкрила свою рекламну фірму, зустріла кохану людину, але щастя було недовгим.  Через деякий час її молодий чоловік потрапив до в'язниці, а вона сама дізналася, що має дуже серйозні проблеми зі здоров'ям.  Оксана відчула себе настільки самотньою в чужій країні, що вирішила через майже десять років звернутися за допомогою в проект «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим, щоб журналісти допомогли їй розшукати родичів на батьківщині.
«Це була одна з найскладніших програм подібного формату, - зізналася шеф-редактор Ганна Пастух.  - По-перше, через те, що Оксана не дуже добре пам'ятає імена родичів, багато спогади з часом стерлися з пам'яті.  Наша група навіть спочатку пішла по помилковому сліду.  А, по-друге, напруга емоцій досяг того рівня, що наші експерти, які вже бачили чимало таких історій, в кінці цієї програми були просто шоковані несподіваним фіналом ».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
У Києві продакшн IVORY films працює над 4-х серійним фільмом "Будь що буде" У Києві продакшн IVORY films працює над новим чотирисерійним фільмом «Будь що буде» на замовлення телеканалу «Україна».  Зйомки проходять у Києві та Київській області.  Це фільм про молоду жінку, якій довелося пережити трагедію, але після низки розчарувань і драматичних ситуацій доля подарувала їй щасливий шанс на позитивні зміни в житті.  Шлях до щастя ніколи не буває гладким, ось і в цій мелодрамі не обійшлося без інтриг, ревнощів, зради і навіть замахів на життя. ДЕТАЛЬНІШЕ
Сергій Толкушнкін: «Якщо не впаду в маразм - буду працювати до кінця!» Сергій Толкушкін - режисер серіалів. Співпрацює з IVORY films з 2018 року. За цей час зняв три мелодрами,  і зараз триває робота над четвертою. ДЕТАЛЬНІШЕ