preload

IVORY films знімає серіал «Улюблені діти»

У центрі сюжету - історія родини, яка під впливом обставин розпалася.  Діти поїхали до великого міста в пошуках щастя і благополучного життя, залишивши свою матір, яка з тривогою чекає від них звісточки.  Лише зрідка син і двоє дочок надсилають їй повідомлення про свої успіхи.  Але серце матері чує недобре, і вона все ж вирішує провідати своїх дітей в столиці.  І виявилося, що всі їхні запевнення про столичному добробут не відповідали дійсності.  Ілюзія благополуччя дітей розвіялася - кожен з них переживає в своєму житті катастрофу.  І саме матері доводиться допомагати їм долати жахливі неприємності і вирішувати величезну кількість обрушилися на них проблем.
«Цей серіал - про сімейні цінності, але про іншу, не самою позитивною, їхньому боці, - каже режисер Сергій Толкушкін.  - У житті кожного з героїв відбувається певна криза, перелом, який змушує їх переосмислити своє життя.  Кожна історія в цьому сюжеті заплутана, як в'язь гачком.  Мама, відчувши, що з дітками щось не так, збирається їхати до них в столицю і збирати розпалася сім'ю, складати долі дітей разом, як клаптики в одне ціле.  Досить гостросюжетний це все виходить, все вісім серій мамі доведеться дізнаватися про життя дітей дуже жорсткі речі.  А ось що саме і як - це інтрига, яку ми хочемо зберегти до виходу серіалу.  У ньому буде і чимало гострих видовищних моментів.  Один з них - складна аварія, в якій під колеса автомобіля потрапить одна з героїнь фільму ».
У серіалі знімаються Дар'я Волга, Ніна Касторф, Данило Мірешкін, Аполлінарія Василина, Прохор Дубравін, Міла Сивацька, Дар'я Трегубова, Дмитро Тубольцев.
  Продюсери Олег Рогожа, Іларіон Павлюк, Володимир Рибась.  Зйомки пройдуть в Києві і Київській області.  В ефірі телеканалу «Україна» глядачі зможуть побачити мелодраму вже в цьому році.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
У Києві продакшн IVORY films працює над 4-х серійним фільмом "Будь що буде" У Києві продакшн IVORY films працює над новим чотирисерійним фільмом «Будь що буде» на замовлення телеканалу «Україна».  Зйомки проходять у Києві та Київській області.  Це фільм про молоду жінку, якій довелося пережити трагедію, але після низки розчарувань і драматичних ситуацій доля подарувала їй щасливий шанс на позитивні зміни в житті.  Шлях до щастя ніколи не буває гладким, ось і в цій мелодрамі не обійшлося без інтриг, ревнощів, зради і навіть замахів на життя. ДЕТАЛЬНІШЕ
Сергій Толкушнкін: «Якщо не впаду в маразм - буду працювати до кінця!» Сергій Толкушкін - режисер серіалів. Співпрацює з IVORY films з 2018 року. За цей час зняв три мелодрами,  і зараз триває робота над четвертою. ДЕТАЛЬНІШЕ