preload

IVORYfilms знімає гостросюжетну мелодраму "Я тебе знайду"

У Києві стартували зйомки 4-серійного серіалу «Я тебе знайду», який знімає продакшн-компанія IVORY Films на замовлення телеканалу «Україна».
Перший знімальний день почався в Ірпені в 8 ранку з традиційного биття тарілки.
Це детективна мелодрама, що оповідає про двох подруг, які після довгої розлуки випадково зустрічаються в кондитерській невеликого містечка. Життя однієї з них, Лілі, - повна чаша, у неї є все, що потрібно для щастя: прекрасний будинок, люблячий чоловік, чудовий син і навіть чарівна донька, яка всупереч прогнозам лікарів, всього кілька днів тому з'явилася на світ. У долі ж Вікі далеко не все так райдужно. Ліля приходить в кондитерську, щоб забрати величезний торт для урочистості з нагоди народження дочки, де і зустрічає Віку. Подруги домовляються знову побачитися. Але саме в цей вечір в будинку Лілі відбувається страшна пожежа, в якому гине новонароджена дівчинка. Ліля не може оговтатися після страшної трагедії, але материнське серце підказує їй, що дочка не загинула. І убита горем мати твердить, що її дівчинка жива. Але все навколо вважають, що у неї з-за трагічної втрати затьмарився розум. І ось через 10 років після трагедії вона знову зустрічає Віку. Череда випадкових або невипадкових збігів наштовхують Лілю на несподівані висновки. Вона починає вести своє розслідування.
«Це серіал про сімейні цінності. У родині головної героїні сталася трагедія, і для неї головне питання життя - знайти дитину, якого, на її думку, у неї викрали. Але чоловік і син вважають, що вона божевільна, через це відбувається розлад у родині. Є друга лінія, де інша героїня намагається вберегти свою дитину і зберегти сім'ю. У чоловіків також відбувається перегляд сімейних цінностей. Один в період кризи віддаляється від рідної людини і вибирає кар'єру, а другий, навпаки, в переломний момент робить все заради сім'ї, - розповідає режисер Сергій Толкушкін.- У фільмі буде чимало напружених моментів і несподіваних поворотів. Так, ми не спалили будинок, правда, в 3-D - ми поки не Голлівуд, не можемо дозволити собі побудувати і спалити особняк. У нас підібраний відмінний акторський ансамбль. І головна наша зірочка - 10-річна Єва Шевченко-Головко, яка не поступається нашим професійним акторам ».
«Жанр серіалу зараз дуже затребуваний. І мелодрама - це те, що до душі глядачеві, c її акцентом на людських взаєминах, життєвих перипетіях, бажано з зворушливим хепі-ендом. Але все мелодрами, які ми знімаємо останнім часом, мають і певну жанрову специфіку. Це або гостросюжетна мелодрама, або ж мелодрама з елементами детективу, - каже продюсер IVORY Films Олег Рогожа. -Прімечательно, що у нас склалася чудова творча команда, яка працює злагоджено і талановито. До того ж високими темпами».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Олександра Соколовська: «Ніколи не буду розповідати відвертий треш і ритися в брудній білизні!» Працює на телебаченні 15 років, з 2004 року. У компанії IVORY films з 2015 року. Спочатку була шеф-редакторкою у проекті «Глядач як свідок», а з 2016 року працює ведучою скріптед- реаліті «Істория одного злочину».
Має незакінчену музичну вищу освіту у Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського, клас скрипки. І закінчену вищу у Київському інституті кіно та телебачення.  
ДЕТАЛЬНІШЕ
У Києві продакшн IVORY films працює над 4-х серійним фільмом "Будь що буде" У Києві продакшн IVORY films працює над новим чотирисерійним фільмом «Будь що буде» на замовлення телеканалу «Україна».  Зйомки проходять у Києві та Київській області.  Це фільм про молоду жінку, якій довелося пережити трагедію, але після низки розчарувань і драматичних ситуацій доля подарувала їй щасливий шанс на позитивні зміни в житті.  Шлях до щастя ніколи не буває гладким, ось і в цій мелодрамі не обійшлося без інтриг, ревнощів, зради і навіть замахів на життя. ДЕТАЛЬНІШЕ